Kdo Su?

Tož to su jáSu Franta a su z Mutěnic. Obyčejný prostý člověk, který žije od narození na dědině. Nejvíc ze všeckého mám rád zvuk traktorů, ranní kokrhání kohútů a pořádný smrad kravského lejna. Když je práca udělaná, rád posedím ve sklépku při pohárku vína. A při takových chvílách si uvědomím, jak svůj život mám rád. Za ničím sa nehóním a neřeším zbytečnosti, ale enom si užívám.

Zrovna jednů, když sem tak seděl na štokrli před búdů s pohárkem vína, napadla mňa taková myšlenka. Každů chvílu mňa totiž nekdo zastaví a zeptá sa, estli nevím kde je otevřítý sklep, estli nevím kde si možů kůpit víno, estli nevím, kde sa možů najest a dalších otázek estli nevím. Tož samozřejmě že všecko vím, ale ti lidi snad nemajů ty internety, kde by sa to dozvěděli eště než sem dojedů? Nebo oni ty internety už zakázaly? Tož sem zapl ten svůj laptop (nemysleli ste si snad, že su uplně nevzdělaný buran) a rozhodl sa založit tuto webovů stránku, kde sa lidi dozvijů uplně všecko. Co možů vidět v Mutěnicích, kde sa tu možů najest, kde si možů kůpit víno a kde sa třeba dozvijů o nejaké akci.

No a já doufám, že táto stránka pomože aj turistům, kteří tu najdů všecky potřebné informace, tak aj místním, o kterých tu budu psat. Tož estli máte nejaký dotaz, rád vám poradím. A třeba sa nakonec aj nekde v Mutěnicích aj potkáme.

Váš Franta

Počkaj, né tak rychle! Bylo ti už 18 roků ?
Při nákupu nad 2,500.00  získáte dopravu zdarma.